• src nakliyat

logo

Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir


facebooktwittergoogle plus
src haber
srchaber@hotmail.com

Trump dünyaya balans ayarı çekmeye kalkıyor.ABD sarhoş şoför ün kullandığı araç gibi yalpalıyor,yıkılana kadar böyle gider.

Amerikan’ın bu küstahlığı inşallah hayra vesile olur,ümmet birliği sağlanır,Hilafet yeniden tesis edilir.ABD’nin bu küstahlığının sebebi bizim direnemeyecek durumda olduğumuzu düşünmesi değil parçalanmışlığımızı görmesidir. Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir.

ABD Zannediyorki yaptığım yanima kar  kalır.1.5 Milyar Müslümanın olduğu Dünya da

Güçlü bir İslam Ordusu kurumayıp,
Kudüse sahip çıkamıyor,
8.5 Milyonluk İsraile kafa tutamıyorsak

Müslümanlığımızı bir sorgulamamız lazım! Aklımızı başımıza alalım ve bu Kipa zihniyetinin eteğini başına geçirelim.

ABD İsrailin Başkentini Kudüs olarak tanımasının bir sonra ki adımı Mescidi Aksanın yıkılması olacaktır.Yıllardır olduğu gibi ya seyirci olacağız,yada artık yeter deyip dünya sahnesinde yerimizi alacağız.

Müslüman alemi safları sıklaştırmadıkça,ümmet birliğini tesis etmedikçe ve hilafeti getirmedikçe, Mescidi Aksanın yıkılışını da anca eylem yaparak tepki gösteririz !

Haydi İslam alemi zaman birlik zamanı,zaman dirlik zamanı,zaman ümmet birliği zamanı ,zaman hilafetin taçlandırılma zamanı.Müslüman aleminin bu başsızlığı son bulmalı Hilafet Artık gelmelidir.Nasılki lokomotif olmadan tren gidemez,dümen olmayan gemi menzile ulaşamaz,başsız insan yaşayamaz,yönünü bulamaz,Hilafet olmadan ümmet toparlanamaz,Cihana baş tutamaz.

Haydi aynı babanın evlatları uyanın,ümmet birliğini sağlayın,hilafeti tekrar getirin,birlik olun…

Kudüs İslamındır,Artık Türkiye eski Türkiye,Dünya eski Dünya değil.Mademki Dünyada söz sahibi aranıyor.Bu illaki İslam alemi olmalıdır.Bunun içinde hilafet makamı acilen tesis edilmelidir.

Ortadoğu halkları İslam uygarlığını yeniden canlandırmalıdır. Ümmet birliği olabilirlerse, dünya dengesizliği düzelecektir.Müslüman alemi kardeş kavgasına son vermelidir.

Yaşasın, Allahın yarattığı yeryüzündeki tüm inananların birlikteliği. Yaşasın Aynı babanın tüm evlatlarının kardeşliği.

Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir…

Erhan SARICA

Eğitimci Yazar

_

src haber – src ajans

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • NLP UZMANLARI DERNEK BAŞKANI MUSTAFA KILINÇ’TAN ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE UYGULANAN GELİN / DAMAT ROLÜNE SERT TEPKİ

  12 Aralık 2017 SON DAKİKA, YAZARLAR

  NLP UZMANLARI DERNEK BAŞKANI MUSTAFA KILINÇ’TAN ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE UYGULANAN GELİN / DAMAT ROLÜNE SERT TEPKİ NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda öğrencilere kına kıyafeti, gelinlik ve damatlık giydirilip, üstelik öğretmenleri tarafından büyük marifetmiş gibi para takılması olayına sert tepki gösterdi. Kılınç özetle bu olayın görünen kısmından çok daha fazla travmatik yapısının bilinçaltı kayıtlarına işlendiğinin altını çizdi. Sözde "Sosyal Bilgiler dersi kapsamında geleneklerimiz - göreneklerimi...
 • Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir

  06 Aralık 2017 DÜNYA, GENEL, GÜNDEM, KKTC- KIBRIS, SON DAKİKA, YAZARLAR

  Trump dünyaya balans ayarı çekmeye kalkıyor.ABD sarhoş şoför ün kullandığı araç gibi yalpalıyor,yıkılana kadar böyle gider. Amerikan'ın bu küstahlığı inşallah hayra vesile olur,ümmet birliği sağlanır,Hilafet yeniden tesis edilir.ABD'nin bu küstahlığının sebebi bizim direnemeyecek durumda olduğumuzu düşünmesi değil parçalanmışlığımızı görmesidir. Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir. ABD Zannediyorki yaptığım yanima kar  kalır.1.5 Milyar Müslümanın olduğu Dünya da Güçlü bir İslam Ordusu kurumayıp, Kudüse sahip çıkamıyor, 8.5 Mily...
 • SINAV HEYECANINA / ÖZGÜVEN SORUNUNA ÇÖZÜM

  06 Aralık 2017 GENEL, GÜNDEM, SON DAKİKA, YAZARLAR

  TÜRKİYE’DE BİR İLK “SARMAL MODELİ” SINAV HEYECANINA / ÖZGÜVEN SORUNUNA ÇÖZÜM NLP Lideri Mustafa Kılınç ile ‘Sınav Heyecanına ve Özgüven Sorunlarına Çözüm Sunan Sarmal Modeli’ programı; kaderimizi şekillendiren sınavlar yaklaşırken heyecanınız en üst düzeye mi çıktı? Ya kazanamazsam, ya karıştırırsam, istediğim bölüme giremezsem mi demeye başladınız? Her geçen gün Ne yapacağım korkusuyla kendinize olan güven ve inancınızın zayıflamaya başladığını mı hissediyorsunuz? Merak etmeyin. Yalnız değilsiniz. Sizin konumunuzda olan binlerce kişi var. ...
 • Sarmal Koçluk Modeli

  06 Aralık 2017 EĞİTİM, GENEL, GÜNDEM, SON DAKİKA, YAZARLAR

  Sarmal koçluk modelini   TÜRKİYE’DE BİR İLK ‘SARMAL KOÇLUK MODELİ’ SINAV HEYECANINA / ÖZGÜVEN SORUNUNA ÇÖZÜM NLP Lideri Mustafa Kılınç ile ‘Sınav Heyecanına ve Özgüven Sorunlarına Çözüm Sunan Sarmal Koçluk Modeli’ programı; kaderimizi şekillendiren sınavlar yaklaşırken heyecanınız en üst düzeye mi çıktı? Ya kazanamazsam, ya karıştırırsam, istediğim bölüme giremezsem mi demeye başladınız? Her geçen gün Ne yapacağım korkusuyla kendinize olan güven ve inancınızın zayıflamaya başladığını mı hissediyorsunuz? Merak etmeyin. Yalnız deği...