• src nakliyat

logo

Kudüs’te Yaşanan Gelişmeler

”Gazeteci Yazar Erhan SARICA ile Kudüs’te yaşanan son gelişmeleri değerlendiriyoruz”

src haber :Merhaba ABD Trump ne yapmaya çalışıyor?

Erhan SARICA:Trump dünyaya balans ayarı çekmeye kalkıyor.ABD sarhoş şoför ün kullandığı araç gibi yalpalıyor,yıkılana kadar böyle gider.

src haber :Bu olay nasıl sonuçlanır?

 

 

Erhan SARICA:Amerikan’ın bu küstahlığı inşallah hayra vesile olur,ümmet birliği sağlanır,Hilafet yeniden tesis edilir.ABD’nin bu küstahlığının sebebi bizim direnemeyecek durumda olduğumuzu düşünmesi değil parçalanmışlığımızı görmesidir. Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir.

src haber :İslam Ordusu olurmu?

Erhan SARICA:Güçlü bir İslam Ordusu kurumayıp,
Kudüse sahip çıkamıyor,
8.5 Milyonluk İsraile kafa tutamıyorsak

Müslümanlığımızı bir sorgulamamız lazım! Aklımızı başımıza alalım ve bu Kipa zihniyetinin eteğini başına geçirelim.

src haber :Bu siyasi bir oyunmudur?

Erhan SARICA: ABD Israilin Başkentini Kudüs olarak tanımasının bir sonra ki adımı Mescidi Aksanın yıkılması olacaktır.Yıllardır olduğu gibi ya seyirci olacağız,yada artık yeter deyip dünya sahnesinde yerimizi alacağız.Yoksa bu zihniyet iyice kudurur Mekke ve Medine’yede saldırırlar.

src haber :Ümmet birliği gerçekleşirmi?Erhan SARICA:Müslüman alemi safları sıklaştırmadıkça,ümmet birliğini tesis etmedikçe ve hilafeti getirmedikçe, Mescidi Aksanın yıkılışını da anca eylem yaparak tepki gösteririz !

Haydi İslam alemi zaman birlik zamanı,zaman dirlik zamanı,zaman ümmet birliği zamanı ,zaman hilafetin taçlandırılma zamanı.Müslüman aleminin bu başsızlığı son bulmalı Hilafet Artık gelmelidir.Nasılki lokomotif olmadan tren gidemez,dümen olmayan gemi menzile ulaşamaz,başsız insan yaşayamaz,yönünü bulamaz,Hilafet olmadan ümmet toparlanamaz,Cihana baş tutamaz.

src haber :Kardeş kavgası son bulur mu?

ErhanSARICA: Aynı  babanın evlatları uyanın,kardes kavgasına son verelim,ümmet birliğini sağlayın,hilafeti tekrar getirin,birlik olun…

src haber:Dünyanın tepkisi ne olur?

Erhan SARICA:Kudüs İslamındır,Artık Türkiye eski Türkiye,Dünya eski Dünya değil.Mademki Dünyada söz sahibi aranıyor.Bu illaki İslam alemi olmalıdır.Bunun içinde hilafet makamı acilen tesis edilmelidir.

Ortadoğu halkları İslam uygarlığını yeniden canlandırmalıdır. Ümmet birliği olabilirlerse, dünya dengesizliği düzelecektir.Müslüman alemi kardeş kavgasına son vermelidir.

Yaşasın, Allahın yarattığı yeryüzündeki tüm inananların birlikteliği. Yaşasın Aynı babanın tüm evlatlarının kardeşliği.

Kudüs, birliktelik için en güzel sebeptir…

Erhan SARICA

Eğitimci Yazar

Kudüs’te Yaşanan Gelişmeler

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
625 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?